CAW (heel Vlaanderen)

U bent hier

Contact

Heb je een vraag of probleem?

Neem dan contact op met het onthaal van het CAW in één van de regio's.

Hier kan je gratis en anoniem terecht. Met of zonder afspraak. Als zij het antwoord niet weten of geen gepaste oplossing kunnen bieden, bekijken ze samen met jou waar je wel terecht kan.

Provincie Limburg

Onthaal CAW Limburg

Onthaal Hasselt

Onthaal Overpelt

Lombaardstraat 20
3500 Hasselt
tel 011 21 20 20
onthaal@cawlimburg.be

OPENINGSUREN

Burgemeester Laenenstraat 7 bus 14
3900 Overpelt
tel 011 64 05 00
onthaal@cawlimburg.be

OPENINGSUREN

Onthaal Sint-Truiden

Onthaal Genk

Stationsstraat 1
3800 Sint-Truiden
tel 011 68 86 00
onthaal@cawlimburg.be

OPENINGSUREN

Noordlaan 135
3600 Genk
tel 089 57 31 00
onthaal@cawlimburg.be

OPENINGSUREN

 

naar boven

Provincie Antwerpen

Onthaal CAW De Kempen

Onthaal Herentals

Onthaal Turnhout

Hofkwartier 23
2200 Herentals
tel     014 21 08 08
onthaal@cawdekempen.be

OPENINGSUREN

Broedersstraat 4
2300 Turnhout
tel     014 21 08 08
onthaal@cawdekempen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Mol

Onthaal Geel

Markt 62/1
2400 Mol
tel     014 21 08 08
onthaal@cawdekempen.be

Enkel op afspraak

Pastoor Van Neylenstraat 18
2440 Geel
tel     014 21 08 08
onthaal@cawdekempen.be

Enkel op afspraak

 

Onthaal CAW Antwerpen

Onthaal Antwerpen 1

Onthaal Antwerpen 2

Vrijdagmarkt 11
2000 Antwerpen
tel     03 232 16 19
onthaal@cawantwerpen.be

OPENINGSUREN

Lange Lozanastraat 200
2018 Antwerpen
tel     03 326 00 00
onthaal@cawantwerpen.be

OPENINGSUREN

Onthaal CAW Boom Mechelen Lier

Onthaal Mechelen

Onthaal Boom

Maurits Sabbestraat 119
2800 Mechelen
tel     015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

Colonel Silvertopstraat 15
2850 Boom
tel     015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

Onthaal Heist-op-den-Berg

Onthaal Willebroek

Oude Godstraat 40
2220 Heist-op-den-Berg
tel     015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

Pastorijstraat 1
2830 Willebroek
tel     015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

Onthaal Lier

     

Koepoortstraat 3
2500 Lier
tel     015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN
 

naar boven

Provincie Vlaams-Brabant

Onthaal CAW Oost-Brabant

Onthaal Leuven

Onthaal Tienen

Redingenstraat 6
3000 Leuven
tel     016 21 01 01
onthaal@cawoostbrabant.be

OPENINGSUREN

Torsinplein 12
3300 Tienen
tel     016 81 37 78
onthaal@cawoostbrabant.be

OPENINGSUREN

Onthaal Diest

Onthaal Aarschot

Michel Theysstraat 7
3290 Diest
tel     013 33 52 47
onthaal@cawoostbrabant.be

OPENINGSUREN

Bekaflaan 31 A
3200 Aarschot
tel     013 33 52 47
onthaal@cawoostbrabant.be

Enkel op afspraak

Onthaal Landen


Stationsstraat 29
3400 Landen
tel     016 81 37 78
onthaal@cawoostbrabant.be

Enkel op afspraak

 

Onthaal CAW Halle-Vilvoorde

Onthaal Asse

Onthaal Vilvoorde

Poverstraat 75 B48
1731 Asse
tel     02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

OPENINGSUREN

Jean Baptiste Nowélei 33
1800 Vilvoorde
tel     02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

OPENINGSUREN

Onthaal Halle

Onthaal Tervuren

Deken Michielsstraat 48
1500 Halle
tel     02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

OPENINGSUREN
Kasteelstraat 5
3080 Tervuren
tel     02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be
OPENINGSUREN
Onthaal Dilbeek

Onthaal Merchtem

Itterbeeksestraat 210
1700 Dilbeek
tel     02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

Enkel op afspraak

Gasthuisstraat 17
1785 Merchtem
tel     02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

Enkel op afspraak

Onthaal Sint-Pieters-Leeuw 

Fabriekstraat 1
1601 Sint-Pieters-Leeuw (Ruisbroek)
tel     02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

Enkel op afspraak



naar boven

Provincie Oost-Vlaanderen

Onthaal CAW Oost-Vlaanderen

Onthaal Gent

Onthaal Eeklo

Oude Houtlei 124
9000 Gent
tel     078 150 300
onthaal.gent@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Zuidmoerstraat 136 - 1
9900 Eeklo
tel     078 150 300
onthaal.eeklo@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Wetteren

Onthaal Dendermonde

Molenstraat 9
9230 Wetteren
tel     078 150 300
onthaal.wetteren@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Kerkstraat 89
9200 Dendermonde
tel     078 150 300
onthaal.dendermonde@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Sint-Niklaas

Onthaal Lokeren

Gasmeterstraat 81 B
9100 Sint-Niklaas
tel     078 150 300
onthaal.sintniklaas@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Krekelstraat 9
9160 Lokeren
tel     078 150 300
onthaal.lokeren@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Onthaal Beveren

Onthaal Geraardsbergen

Gravendreef 15
9120 Beveren
tel     078 150 300
onthaal.beveren@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Abdijstraat 2
9500 Geraardsbergen
tel     078 150 300
onthaal.geraardsbergen@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Aalst

Onthaal Oudenaarde

Gasthuisstraat 40
9300 Aalst
tel     078 150 300    
onthaal.aalst@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Remparden 10
9700 Oudenaarde
tel     078 150 300
onthaal.oudenaarde@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Ninove

Onthaal Zottegem

Oude Kaai 44 (adres vanaf najaar 2014)
9400 Ninove
tel     078 150 300
onthaal.ninove@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Grotenbergestraat 26
9620 Zottegem
tel     078 150 300
onthaal.zottegem@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Ronse


Zonnestraat 30
9600 Ronse
tel     078 150 300
onthaal.ronse@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

naar boven

Provincie West-Vlaanderen

onthaal CAW Noord-West-Vlaanderen

Onthaal Brugge

Onthaal Oostende

Vlamingdam 36
8000 Brugge
tel     050 44 57 00
onthaal.brugge@cawnoordwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Hospitaalstraat 35
8400 Oostende
tel     059 59 21 21
onthaal.oostende@cawnoordwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Torhout

Onthaal Blankenberge

’s Gravenwinkelstraat 20
8820 Torhout
tel     050 21 25 22
onthaal.torhout@cawnoordwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

L. Nuytemanslaan 59
8370 Blankenberge
tel     050 43 28 50
onthaal.blankenberge@cawnoordwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal CAW Centraal-West-Vlaanderen

Onthaal Roeselare

Onthaal Izegem-Tielt

Iepersestraat 47
8800 Roeselare
tel     051 22 59 44
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Krekelstraat 56 - Kortrijkstraat 118
8870 Izegem - 8700 Tielt
tel     051 33 78 78 of 051 40 09 99
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Veurne-Diksmuide

Onthaal Ieper-Poperinge

Peter Benoitlaan 58
8630 Veurne
tel     058 28 00 21 
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be
OPENINGSUREN

Maloulaan 43
8900 Ieper
tel     057 22 09 30 
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal CAW Zuid-West-Vlaanderen

Onthaal Kortrijk

Onthaal Menen

Voorstraat 53
8500 Kortrijk
tel     056 53 21 51
onthaal.kortrijk@cawzuidwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Koningstraat 32
8930 Menen
tel     056 51 44 13
onthaal.menen@cawzuidwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Waregem

 

Zuiderlaan 42
8790 Waregem
tel     0490 11 77 99
onthaal.waregem@cawzuidwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN
 

naar boven

Brussels-Hoofdstedelijk Gewest

Onthaal CAW Brussel

Onthaal Brussel (centrum)

Onthaal Etterbeek

Grétrystraat 1
1000 Brussel
tel     02 227 02 00
onthaal.centrum@cawbrussel.be

Triomflaan 32
1160 Oudergem
tel     02 629 23 45
onthaal.etterbeek@cawbrussel.be

Onthaal Noordwijk

Onthaal Anderlecht

Antwerpselaan 34
1000 Brussel
tel     02 502 47 97
onthaal.noordwijk@cawbrussel.be

Aumalestraat 7
1070 Anderlecht
tel     02 521 29 22
onthaal.anderlecht@cawbrussel.be

Onthaal Molenbeek

 

Mommaertstraat 22
1080 Sint-Jans-Molenbeek
tel     02 414 24 23
onthaal.molenbeek@cawbrussel.be

 

naar boven