Pers

Hieronder kan je de contactgegevens van de communicatiemedewerkers van de CAW's terugvinden voor pers- en mediavragen.

CAW Groep (CAW’s overkoepelend)

Tessa Claes, tessa.claes@cawgroep.be, 0491 37 04 22

CAW Antwerpen

Lies Debouver, lies.debouver@cawantwerpen.be, 0479 60 88 40

CAW Boom Mechelen Lier

Janne Geyskens, janne.geyskens@cawboommechelenlier.be, 0490 11 93 01

CAW Brussel

Wim Decoodt, wim.decoodt@cawbrussel.be, 0496 87 81 86

CAW Centraal-West-Vlaanderen

Katrien Van Hoe, katrien.vanhoe@cawcentraalwestvlaanderen.be, 051 26 98 00

CAW De Kempen

Liesbeth Lambrecht, liesbeth.lambrecht@cawdekempen.be, 0473 18 05 55

CAW Halle-Vilvoorde

Karen Elskens, karen.elskens@cawhallevilvoorde.be, 0474 41 59 28

CAW Limburg

Ward Mertens, ward.mertens@cawlimburg.be, 089 30 01 50

CAW Oost-Brabant

Greet Monstrey, greet.monstrey@cawoostbrabant.be, 016 21 01 66

CAW Oost-Vlaanderen

Cat Calcoen, catcalcoen@cawoostvlaanderen.be, 0493 40 45 08

CAW Zuid-West-Vlaanderen

Emmy Allemeersch, emmy.allemeersch@cawzuidwestvlaanderen.be, 0474 50 55 64