Pers

Hieronder kan je de contactgegevens van de communicatiemedewerkers van de CAW's terugvinden voor pers- en mediavragen.

CAW Groep (CAW’s overkoepelend)

Annik Verheyen, annik.verheyen@cawgroep.be, 0479 52 55 82

CAW Antwerpen

Edwin Latré, edwin.latre@cawantwerpen.be, 0471 55 15 31

CAW Boom Mechelen Lier

Nathalie Luypaert, Nathalie.Luypaert@cawboommechelenlier.be, 0496 54 31 84

CAW Brussel

Wim Decoodt, wim.decoodt@cawbrussel.be, 0496 87 81 86

CAW Centraal-West-Vlaanderen

Charlotte Dewitte, charlotte.dewitte@cawcentraalwestvlaanderen.be, 0478 72 91 47

CAW Noord-West-Vlaanderen

Christel Verhas, christel.verhas@cawnoordwestvlaanderen.be, 0470 58 21 59

CAW De Kempen

Jan Bal, jan.bal@cawdekempen.be, 0476 59 04 64

CAW Halle-Vilvoorde

Karen Elskens, karen.elskens@cawhallevilvoorde.be, 02 801 09 23

CAW Limburg

Ward Mertens, ward.mertens@cawlimburg.be, 089 30 01 50

CAW Oost-Brabant

Bieke Roggen, bieke.roggen@cawoostbrabant.be, 016 21 01 66

CAW Oost-Vlaanderen

Marco Baeten, marcobaeten@cawoostvlaanderen.be, 09 432 01 93

CAW Zuid-West-Vlaanderen

Lotte Verschuere, lotte.verschuere@cawzuidwestvlaanderen.be, 0473 22 75 51

Ella Verstichele, ella.verstichele@cawzuidwestvlaanderen.be, 0499 55 30 39