Pers

Hieronder kan je de contactgegevens van de communicatiemedewerkers van de CAW's terugvinden voor pers- en mediavragen.

CAW Groep (CAW’s overkoepelend)

Anita Cautaers, anita.cautaers@cawgroep.be, 0492 73 54 23

CAW Antwerpen

Edwin Latré, edwin.latré@cawantwerpen.be, 0471 55 15 31

CAW Boom Mechelen Lier

Annelies Van Den Houte, annelies.vandenhoute@cawboommechelenlier.be,                                                                                                     0493 40 24 02

CAW Brussel

Wim Decoodt, wim.decoodt@cawbrussel.be, 0496 87 81 86

CAW Centraal-West-Vlaanderen

Katrien Van Hoe, katrien.vanhoe@cawcentraalwestvlaanderen.be, 051 26 98 00

CAW Noord-West-Vlaanderen

Christel Verhas, christel.verhas@cawnoordwestvlaanderen.be, 0470 58 21 59

CAW De Kempen

Lorraine Bancken, lorraine.bancken@cawdekempen.be, 0473 18 05 55

Ella Verschueren, ella.verschueren@cawdekempen.be, 0493 09 63 09

CAW Halle-Vilvoorde

Karen Elskens, karen.elskens@cawhallevilvoorde.be, 02 801 09 23

CAW Limburg

Ward Mertens, ward.mertens@cawlimburg.be, 089 30 01 50

CAW Oost-Brabant

Greet Monstrey, greet.monstrey@cawoostbrabant.be, 016 21 01 66

CAW Oost-Vlaanderen

Geert Hillaert, geerthillaert@cawoostvlaanderen.be, 0498 90 90 20

CAW Zuid-West-Vlaanderen

Lotte Verschuere, lotte.verschuere@cawzuidwestvlaanderen.be, 0473 22 75 51