Eenvoudig en snel iemand doorverwijzen?

Een cliënt doorverwijzen naar CAW Zuid-West-Vlaanderen gebeurt doorgaans via onze onthaalpunten in Kortrijk, Menen en Waregem. Je kan ook je cliënt online doorverwijzen via het digitaal aanmeldingsformulier.

Dit aanbod is enkel beschikbaar in de regio Zuid-West-Vlaanderen.

Rechtstreeks doorverwijzen naar begeleiding

Als professional kan je een cliënt rechtstreeks aanmelden voor begeleiding rond volgende thema’s:

  • Jongeren tot 25 jaar
  • Slachtoffers
  • Woonproblematiek
  • Relaties
  • Persoonlijke problemen
  • Intra familiaal geweld
  • Precair verblijf
  • Daderhulp

Je kan rechtstreeks aanmelden door het digitaal vraagverhelderingsformulier in te vullen.

Indien je als professional een cliënt wilt doorverwijzen naar preventieve woonbegeleiding, kan dit door het invullen van één van onderstaande fiches en terug te mailen naar preventievewoonbegeleiding@cawzuidwestvlaanderen.be


Contactgegevens directie, beleidsmedewerkers en teamcoördinatoren

Directie

Algemeen directeur Pascal Heytens
pascal.heytens@cawzuidwestvlaanderen.be
0476 20 46 42
Directeur administratie & financiën Carine Verhaeghe
carine.verhaeghe@cawzuidwestvlaanderen.be
0477 58 39 04
Inhoudelijk directeur
thema's onthaal, jongeren & jongvolwassenen, relaties, persoon, IFG, slachtofferhulp en daderhulp
Sarah Jacques
sarah.jacques@cawzuidwestvlaanderen;be
0472 23 17 96
Inhoudelijk directeur
thema's wonen, activering, ontmoeting en housing first
Rudy Schollaert
rudy.schollaert@cawzuidwestvlaanderen;be
0476 99 41 22

Beleidsmedewerkers

Beleidsmedewerker Lotte Verschuere
lotte.verschuere@cawzuidwestvlaanderen.be
0473 22 75 51
Beleidsmedewerker Ella Verstichele
ella.verstichele@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 55 30 39
Preventie-adviseur en beleidsmedewerker Frank Maes
frank.maes@cawzuidwestvlaanderen.be
0474 48 68 69
Beleidsmedewerker Liesbet Benoit
liesbet.benoit@cawzuidwestvlaanderen.be
0495 26 54 41
Beleidsmedewerker Tom Claerbout
tom.claerbout@cawzuidwestvlaanderen.be
0497/97 75 49

Teamcoördinatoren

Coördinator team GBO, detentie en precair verblijf Joeri Dewaele
Joeri.dewaele@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 16 43 91
Coördinator team relaties, IFG en slachtofferhulp Bonnie Deknudt
bonnie.deknudt@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 51 30 64
Coördinator Mobiel team wonen Glenn Clauw
glenn.clauw@cawzuidwestvlaanderen.be
0490 44 52 40
Coördinator team gezin en jeugd Nele Vandecasteele
Nele.vandecasteele@cawzuidwestvlaanderen.be
0494 88 30 73
Coördinator Team wonen & ontmoeting Hanne Withoeck
hanne.withoeck@cawzuidwestvlaanderen.be
0493 51 91 52
Coördinator Team wonen & activering Elfie Vercaemst
elfie.vercaemst@cawzuidwestvlaanderen.be
0474 92 09 82
Coördinator Team wonen & housing first Natalie Van Assche
natalie.vanassche@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 53 20 93