Eenvoudig en snel iemand doorverwijzen?

Een cliënt doorverwijzen naar CAW Zuid-West-Vlaanderen gebeurt doorgaans via onze onthaalpunten in Kortrijk, Menen en Waregem.

Jongeren doorverwijzen?

Jongeren tot 25 jaar kan je doorverwijzen naar JAC Kortrijk, Menen en Waregem.

Slachtoffers doorverwijzen?

Met vragen naar slachtofferhulp kan je terecht in onze onthaalpunten in Kortrijk,  Menen  en Waregem.

Naar volgende diensten kan je rechtstreeks doorverwijzen:

  • Wonen en thuisloosheid: als professional kan je een cliënt rechtstreeks aanmelden voor verblijf en begeleiding door het digitaal aanvraagformulier in te vullen. Met vragen hierover kan je terecht op het mailadres aanmelding@cawzuidwestvlaanderen.be of tel. 0473 51 77 01.
  • Preventieve woonbegeleiding: je kan iemand doorverwijzen naar preventieve woonbegeleiding door het invullen en terugmailen van één van onderstaande fiches:

Contact opnemen met een team of afdeling ?

Ambulante en forensische afdeling

Afdelingsverantwoordelijke ambulante en forensische afdeling Valerie Depraetere
valerie.depraetere@cawzuidwestvlaanderen.be
0486 96 89 80
Teamcoördinator onthaal en financiële begeleiding Sarah Jacques
sarah.jacques@cawzuidwestvlaanderen.be
0472 23 17 96
Teamcoördinator GRP, bezoekruimte en slachtofferhulp Bonnie Deknudt
bonnie.deknudt@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 51 30 64
Teamcoördinator JAC, inloopwerking, opvoedingsondersteuning en schoolopbouwwerk Ruben Denys
ruben.denys@cawzuidwestvlaanderen.be
0474 42 64 95
Teamcoördinator daderhulpverlening (AGM/DIZ - HSD/LDSG) en preventieve woonbegeleiding Nele Vandecasteele
nele.vandecasteele@cawzuidwestvlaanderen.be
0495 88 63 59

Afdeling wonen en thuisloosheid

Afdelingsverantwoordelijke Rudy Schollaert
rudy.schollaert@cawzuidwestvlaanderen.be
0476 99 41 22
Teamcoördinator nachtopvang en mobiel en outreachend team thuisloosheid Natalie Van Assche
natalie.vanassche@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 53 20 93
Teamcoördinator woon- en begeleidingsteam
Tuighuisstraat
Frank Maes
frank.maes@cawzuidwestvlaanderen.be
0474 48 68 69
Teamcoördinator woon- en begeleidingsteam Stasegemsestraat en Aktractie Elfie Vercaemst
elfie.vercaemst@cawzuidwestvlaanderen.be
0474 92 09 82
Teamcoördinator woon- en begeleidingsteam Blekersstraat Sanne Verbrugghe
sanne.verbrugghe@cawzuidwestvlaanderen.be
0478 94 96 57

Organisatieondersteuning en algemeen directeur

Algemeen directeur Pascal Heytens
pascal.heytens@cawzuidwestvlaanderen.be
0476 20 46 42
Verantwoordelijke financiën en administratie Carine Verhaeghe
carine.verhaeghe@cawzuidwestvlaanderen.be
0477 58 39 04
Verantwoordelijke HR en beleidsmedewerker Emmy Allemeersch
emmy.allemeersch@cawzuidwestvlaanderen.be
0472 77 11 45
Beleidsmedewerker Lio Kaeblen
lio.kaeblen@cawzuidwestvlaanderen.be
0494 66 84 28
Beleidsmedewerker/netwerker Sarah Jacques
sarah.jacques@cawzuidwestvlaanderen.be