Eenvoudig en snel iemand doorverwijzen?

Een cliënt doorverwijzen naar CAW Zuid-West-Vlaanderen gebeurt doorgaans via onze onthaalpunten in Kortrijk, Menen en Waregem. Je kan ook je cliënt online doorverwijzen via het digitaal aanmeldingsformulier.

Rechtstreeks doorverwijzen naar begeleiding

Als professional kan je een cliënt rechtstreeks aanmelden voor begeleiding rond volgende thema’s:

  • Jongeren tot 25 jaar
  • Slachtoffers
  • Woonproblematiek
  • Relaties & persoonlijke problemen
  • Intra familiaal geweld

Je kan rechtstreeks aanmelden door het digitaal vraagverhelderingsformulier in te vullen.

Indien je als professional een cliënt wilt doorverwijzen naar preventieve woonbegeleiding, kan dit door het invullen van één van onderstaande fiches en terug te mailen naar preventievewoonbegeleiding@cawzuidwestvlaanderen.be


Contactgegevens directie, beleidsmedewerkers en teamcoördinatoren

Directie

Algemeen directeur Pascal Heytens
pascal.heytens@cawzuidwestvlaanderen.be
0476 20 46 42
Directeur administratie & financiën Carine Verhaeghe
carine.verhaeghe@cawzuidwestvlaanderen.be
0477 58 39 04
Inhoudelijk directeur
thema's onthaal, jongeren & jongvolwassenen, relaties, persoon, IFG, slachtofferhulp en daderhulp
Sarah Jacques
sarah.jacques@cawzuidwestvlaanderen;be
0472 23 17 96
Inhoudelijk directeur
thema's wonen, activering, ontmoeting en housing first
Rudy Schollaert
rudy.schollaert@cawzuidwestvlaanderen;be
0476 99 41 22

Beleidsmedewerkers

Beleidsmedewerker HR, communicatie, algemene preventie & blended hulpverlening Lotte Verschuere
lotte.verschuere@cawzuidwestvlaanderen.be
0473 22 75 51
Beleidsmedewerker vrijwilligersbeleid, diversiteit & cliëntparticipatie Ella Verstichele
ella.verstichele@cawzuidwestvlaanderen.be
0497 97 75 49
Preventie-adviseur en beleidsmedewerker kwaliteit & GDPR Frank Maes
frank.maes@cawzuidwestvlaanderen.be
0474 48 68 69
Beleidsmedewerker data-analyse Liesbet Benoit
liesbet.benoit@cawzuidwestvlaanderen.be
0495 26 54 41

Teamcoördinatoren

Coördinator onthaal & JWW Joeri Dewaele
Joeri.dewaele@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 16 43 91
Coördinator Team relaties & persoon & IFG & slachtofferhulp Bonnie Deknudt
bonnie.deknudt@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 51 30 64
Coördinator Mobiel team volwassenen Sanne Verbrugghe
sanne.verbrugghe@cawzuidwestvlaanderen.be
0476 55 17 65
Coördinator Mobiel team jongeren & jongvolwassenen
Coördinator daderhulp
Nele Vandecasteele
Nele.vandecasteele@cawzuidwestvlaanderen.be
0494 88 30 73
Coördinator Team wonen & ontmoeting Ruben Denys
ruben.denys@cawzuidwestvlaanderen.be
0474 42 64 95
Coördinator Team wonen & activering Elfie Vercaemst
elfie.vercaemst@cawzuidwestvlaanderen.be
0474 92 09 82
Coördinator Team wonen & housing first Natalie Van Assche
natalie.vanassche@cawzuidwestvlaanderen.be
0499 53 20 93
Coördinator Team katrol & schoolopbouwwerk Ella Verstichele
ella.verstichele@cawzuidwestvlaanderen.be
0497 97 75 49